Hvem er vi

Vårt team

For å sikre nødvendig kompetanse innenfor vårt felt, har våre medarbeidere en rekke kurs. De er vår viktigste ressurs, og vi er stolte av å kunne vise til arbeidet de utfører. Kompetente og engasjerte medarbeidere gir et utmerket resultat!

"Å komme sammen er begynnelsen. Å holde sammen er fremgang. Å arbeide sammen er suksess." - Henry Ford

Våre medarbeidere

Leif Lystad

Daglig leder
leif.lystad@betotec.no

Arild Aas

Prosjektleder / HMS-ansvarlig
arild.aas@betotec.no

Rafael Mazurek

Formann / tillitsvalgt / brannvernansvarlig
rafael.mazurek@betotec.no

Tomasz Jedrusik

Formann / verneombud
tomasz@betotec.no

Terese Lystad

Kontormedarbeider
terese.lystad@betotec.no

Ken Roger Bredeveien

Prosjektleder
ken@betotec.no

Bjørn Sletten

Formann
bjorn@betotec.no